Časté dotazy

SkillUp poskytuje všem studentům možnost studia bez nutnosti nosit vlastní vybavení. Tím pro každého vytváříme stejné studijní podmínky. Studovna je proto vybavena základní technikou a nástroji, které pokrývají potřeby daného kurzu.

V určitých případech může vzniknout domluva mezi lektorem a studenty, pokud budou chtít využívat své vybavení, ale mělo by to mít své opodstatnění v rámci daného kurzu.

Online kurzy momentálně SkillUp nenabízí. Hlavní těžiště naší aktivity je v kontaktním a prezenčním studiu omezeného počtu studentů, kterým se lektor může individuálně věnovat a komunikovat s nimi přímo. S tím, jak se SkillUp rozšiřuje je ale možné, že někdy v budoucnu na některé kurzy online formou dojde.

V tuto chvíli je SkillUp dostupný pouze v Praze.

Maximální počet studentů na jednom kurzu je osm. V současnosti máme dvě studovny a tak je počet studentů omezen na počet, který považujeme za rozumný pro to, aby se jim mohl lektor plně věnovat.

To bychom byli moc rádi! Jednou částí naší filozofie je propojit studenty a začínající (ale i pokročilé) autory s profesionály a odborníky, kteří už v oboru působí. Všichni víme, že práce je z velké části o kontaktech a ty může SkillUp během studia rozšířit. Samotné studium je také navrženo směrem k výtvarnému průmyslu, se vším, co se tam v současné době používá. Zároveň navazujeme partnerství a spolupráci s dalšími subjekty v oboru, které například hledají nové zaměstnance a po absolvování některých kurzů vzniká možnost stáží nebo přímo pracovní příležitosti.

Lektory vybíráme přímo my, ale pokud máte zájem a chuť spolupracovat, obraťte se na nás a po konzultaci ohledně standardů výuky se třeba i vy stanete součástí našeho týmu.  Napiště nám na ahoj@skillup.cz nebo využije formuláře na stránce lektoři.

Nevadí, jsme rostoucí projekt a co není dnes, může být zítra. V tom nám může pomoct vaše zpráva, co by vás jako studijní téma zajímalo. Neváhejte nám napsat na ahoj@skillup.cz.

SkillUp umožňuje i formu individuálního mentoringu, případně individuálního absolvování kurzu. Ale protože jde spíše o menšinové požadavky, je základem konkrétní jednání a dohoda s vámi, lektorem a SkillUp. Pokud vás zajímá víc, neváhejte nás kontaktovat na ahoj@skillup.cz.

Samozřejmě, proč ne – jen je potřeba předem domluvit parametry takového kurzu nebo školení. Napište nám vaše požadavky na ahoj@skillup.cz nebo vyplňte formulář na stránce firemní spolupráce a náš zástupce se vám brzy ozve.

Přihlásit se

Registrovat se

Jméno nebo email *
Heslo *
Filtr
Digitální produkce
Digitální produkce
Obecná produkce
Ostatní