Malba miniatury

Lekcí

2

Hodin

6

TERMÍN

09. Dub —
16. Dub
Praha

JINÝ TERMÍN

18. Kvě —
19. Kvě
Praha

Volných míst:

3

1 500 

Malba miniatury

Česky
Začátečník
Barvy
|
Štětec
|
Sprej
|
Tmel

Informace o kurzu

V tomto kurzu studenti aktivně prozkoumají svět barvení miniatur. Studenty naučíme kompletnímu postupu od přípravy modelu až po jeho finishing za relativně krátký čas. Dostanou již připravený 3D model ze světa Diablo IV (Butcher), který si po absolvování teoretické části sami seskládají a připraví základ. Poté následuje první povrchová úprava a nakonec samotné barvení a zalakování. Studenti budou zasvěceni do umění použití washe, kouzla drybrushe včetně tipů, jak dosáhnout detailů tzv. edge highlightem. Samotná figurka studentům po skončení kurzu zůstává. Kurz je možno absolvovat samostatně, anebo jako součást dalších dvou předcházejících kurzů, ve kterých se studenti učí tvorbu 3D modelu (Zbrush pro začátečníky) a 3D tisk (Jak na 3D tisk SLA).

Figurka ke kurzu zdarma

K tomuto kurzu dostane stundent ke zpracování připravenou figurku (cca 8cm) postavy Butcher ze hry Diablo IV v ceně 400,-, která mu zůstane.

Studijní plán

9. 4. 2024
16. 4. 2024
1. lekce
Délka 3 hodiny
od 19:00
2. lekce
Délka 3 hodiny
od 19:00

Osnova

Studentům bude představen model Butchera ze hry Diabloi IV a nástroje se kterýma budou pracovat.
Následovat bude teoretická část a první kompletace modelu po které studenti žačnou se základem pro barvení miniatury v podobě tmeleni, broušení a prvního nástřiku (sprej – primer, zakladni barva).

Ve druhé části budou studenti provádět barevnou malbu modelu za použití metody wash a drybrush. Následovat bude detailing v podobě vytahování detailů a finální úpravy modelu tzv. edge highlighting. Finální model Butchera si student bude moci odnést domů.

Studentské práce

Galerie

Související kurzy

00
počet dní do startu:
Kurz již probíhá

Přihlásit se

Registrovat se

Jméno nebo email *
Heslo *
Filtr
Digitální produkce
Digitální produkce
Obecná produkce
Ostatní