Realistické fotomontáže

Lekcí

3

Hodin

24

TERMÍN

Termín bude vypsán
Praha

Volných míst:

0

5 500 

Realistické fotomontáže

Česky
Začátečník-Pokročilý
Photoshop

Informace o kurzu

V rámci několika intenzivních víkendů se studenti ponoří do světa realistické fotomontáže a naučí se profesionální techniky úprav, které povedou k divácky atraktivnímu vizuálu. Probereme také management a umění sjednocení zdrojů, barvy, světla a další triky, které dokážou zcela změnit podstatu původního zdroje.

Studijní plán

25. 5. 2024
26. 5. 2024
1. 6. 2024
1. lekce
Délka 8 hodin
10:00-18:00
2. lekce
Délka 8 hodin
10:00-18:00
3. lekce
Délka 8 hodin
10:00-18:00

Osnova

Základní teorie a praxe při tvorbě realistických fotomontáží. Techniky maskování, techniky sjednocení fotek z různých zdrojů. Organizace souboru, plánování, práce se zdrojovými soubory. Práce se světelnými zdroji, vytváření realistických stínů, práce s perspektivou. Triky, jak obejít nedostatečné rozlišení či rozdílné barvy a světlo.

Pokročilé techniky retuše v kontextu montáží. Práce s emocemi, barvou a pozorností diváka. Techniky úprav, které vylepší a nablýskají produkty a zjednoduší divákovi rychle přečíst váš vizuál. Techniky color gradingu, práce s barvou a kontrastem v kontextu reklamní a komerční tvorby.

Zakončit by se mělo vaší vlastní montáží, kde uplatníte všechny nabité dovednosti. Společně bychom měli zvládnout za jeden den dotáhnout středně pokročilou montáž ke zdárnému konci.

Galerie

Související kurzy

00
počet dní do startu:
Kurz již probíhá

Přihlásit se

Registrovat se

Jméno nebo email *
Heslo *
Filtr
Digitální produkce
Digitální produkce
Obecná produkce
Ostatní