Retuš fotografií

Lekcí

2

Hodin

16

TERMÍN

Termín bude vypsán
Praha

Volných míst:

0

5 500 

Retuš fotografií

Česky
Začátečník-Pokročilý
Photoshop

Informace o kurzu

V rámci intenzivního víkendu se účastníci kurzu budou zabývat retuší a naučí se profesionální postupy, které přinesou ve finále produkční kvalitu výstupu. Studenti si zažijí práci na retuši v několika různých situacích, od precizní retuše pleti, kde poznají všechny techniky, které se používají, přes retuš prostředí, které vyžadují jiné postupy až po reklamní retušování pro produkci.

Studijní plán

13. 4 2024
14. 4. 2024
1. lekce
Délka 8 hodin
10:00-18:00
2. lekce
Délka 8 hodin
10:00-18:00

Osnova

Precizní retuš pleti je základ. Probereme všechny techniky, které se v současné době u high-end retuše pleti používají. Naučíme se jak pleť rychle vyčistit a sladit do jednoho odstínu, přidat nebo naopak odstranit opálení a jak dosáhnout dokonalé tonality. Co dělat když potřebujete pleť porcelánovou a jak vytáhnout pihy. Probereme i detailní beauty retuš, nebudou chybět ani techniky retuše očí, vlasů a šatů.

Retuše prostředí jsou samostatná disciplína. Naučíme vás techniky, kterými z fotky bez větší námahy odstraníte cokoliv. Nebo kohokoliv. A to i v případech, kdy to vypadá téměř beznadějně. Budeme se věnovat jak retuši města, tak přírody a získáte kompletní sadu nástrojů, které používají na úpravu prostředí profesionální retušéři.

Reklamní retuš je přesně to, co z dobře vyretušovaných, ale průměrných fotek udělá fotky na titulku časopisu. Naučíte se, jak fotky vylepšit, nablýskat a jak zaujmout diváka hned v první vteřině. Jak s jeho pozorností dál pracovat a postupně odhalovat další vrstvy obrazu. Budete překvapeni, jak snadné je z fotky udělat epické dílo. Když máte ty správné nástroje.

Nejdůležitější část úprav, ale také ta nejtěžší. Finální úpravy rozhodnou o tom, jak bude vaše fotka působit a zda bude mít úspěch. Finální úpravy jsou kombinace barevného tónování, práce s kontrastem a speciálních efektů. Naučíme vás hned několik pokročilých technik, jak vytvářet dech-beroucí díla, která opravdu zazáří.

Galerie

00
počet dní do startu:
Kurz již probíhá

Přihlásit se

Registrovat se

Jméno nebo email *
Heslo *
Filtr
Digitální produkce
Digitální produkce
Obecná produkce
Ostatní